Ersin TORUNOĞLU
Kişisel Web Sitesi

 
 
Bu Gün : 0  
En Çok : 102
 
Ortalama : 26  
Toplam : 16266  
 
Tarihte Bugün Neler Oldu
 
 
 II. Dönem Kayıt Yenilem İşlemi Başladı

II. Dönem kayıt yenileme işlemleri başladı. öğrencilerimiz 30 Ocak - 08 şubat 2017 tarihleri arasında yüz yüze eğitim aldıkları okullarda kayıt yenileme işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt yenilemeyen, öğrenci iş ve işlemleri ücretini yatırmayan öğrenciler yüz yüze eğitime devam edemez.

Kayıt yenileyen öğrencilerimizin ders seçimlerini kayıt yenileme süresince yapmaları zorunludur.

Ders seçerken öncelikle zorunlu ortak derslerinizi seçiniz. Zorunlu ortak derslerinizi seçtikten sonra seçmeli derslerden de seçim yapabilirsiniz.

Muaf olduğunuz derslerin kredisi alınmaz, bu dersleri isterseniz yeniden seçebilirsiniz. Başarılı olmanız durumunda kredisini kazanırsınız.

Ders seçiminizi tam yapınız, yarım bırakmayınız. örneğin 30 kredilik ders seçme hakkınız var ise bu sınırı doldurup doldurmadığınızı mutlaka kontrol ediniz. Yarım bırakılan ders seçimleri hiçbir şekilde sistem tarafından tamamlanmaz

II. Dönem sınavları 18 - 19 Mart 2017 tarihlerinde yapılacaktır. özellikle askerlik görevini yapan öğrenciler başta olmak üzere bu tarihlerde nerede bulunacak iseniz sınav merkezinizi bu merkeze göre Bilgi Düzenleme menüsü altında yer alan Sınav İrtibat Merkezi ekranında kayıt yenileme süresince yeniden güncelleyiniz.

Okunma Sayisi: 787


Duyurlar Sayfasina Don


Bu sayfada yer alan bilgiler resmi degildir, bilgi amaclidir.

 
 
v1